НОВИНКА БАТОНЧИКИ SLASH ТМ YARYCH

Якщо ви - любитель солодощів, ваше життя ось-ось стане ще солодше. На ринку з'явилися нові шоколадно-фруктові батончики «SLASH« Yarych », які не тільки надзвичайно смачні, а й корисні.

Це завжди хвилююча відчуття, коли на полицях магазинів з'являються нові оригінальні смаки. Нові батончики «SLASH« Yarych » - це веселий смак літа і ягід.

SLASH - нове ім'я для споживача, але виробник цих батончиків далеко не новачок на вітчизняному ринку солодощів. Кондитерська фабрика «Ярич» перш за все відома більш традиційним виробництвом - її затяжне печиво «Марія» і крекери знайомі кожній українській родині, причому не тільки завдяки смаковим якостям, а й користь для здоров'я - малий вміст цукру і жирів робить ці продукти особливо корисними для дітей і дорослих.

Перелік споживачів зростають, з'являються нові тренди - більшої популярності набирають батончики, які дозволяють і швидко вгамувати голод, і заповнити енергію, і отримати корисний набір елементів, необхідних організму. Технологам вдалося органічно поєднати в одному продукті хрустке печиво «Petit Beurre« Yarych »з начинкою.

Про процес створення новинки і очікуваннях від виходу на ринок ми розмовляємо з директором з маркетингу Кондитерської фабрики «Ярич» Ольгою Колядюк.

- «Ярич» зробив собі ім'я на більш традиційної продукції. Чому ви вирішили вийти в нову категорію? Які ваші очікування від цього проекту?

- Наша продукція улюблена, споживачі добре знають бренд і довіряють якості - цей базис дає нам можливість експериментувати, інвестувати і розширювати асортиментну лінійку.

В існуючих умовах особливо важлива швидкість реакції, вміння швидко адаптувати асортимент продукції, підлаштовуючись під мінливий споживчий попит. Ми, розуміючи важливість таких запитів покупців, як здоров'я, корисність продукції і що найважливіше, доступність в ціні, створили лінійку унікальних батончиків для перекусу.

- У чому унікальність батончиків SLASH?

- Унікальність, звичайно, в смаку. Наприклад, ви коли-небудь пробували батончик з печивом Petit Beurre, ягодами і горіхами?

- Ні.

- У нашому батончике міститься крихта печива і безліч різаних ягід, фруктів і горіхів. У лінійці три смаку, кожен покупець знайде свій улюблений.

Прихильники менш солодких смаків гідно оцінять легкий ягідний смак - SLASH з вишнею і смородиною.

Для любителів горіхів ми створили батончик з апельсином і безліччю арахісу.

В батончику використовуються кандірованние ягоди і фрукти. При кандирування ягоди і фрукти консервуються в цукровому сиропі, а значить надовго зберігають свіжість, смак і натуральний колір. Присутність лимона та інших цитрусових ще і сприяє зміцненню імунітету організму. Натуральні інгредієнти також забезпечують приємний післясмак. Хотілося б відзначити, що в складі нашої продукції повністю відсутні барвники та консерванти.

- На вашу думку, як буде розвиватися категорія батончиків?

- Батончкі як і будь-яка інша продукція снекової категорії, мають позитивний тренд в категорії середнього цінового сегмента. Ми відзначаємо зростання не тільки споживання, але і асортименту, сама категорія швидко наповнюється інноваційною продукцією.

Переваги для здоров'я, мобільність - можливість споживання на ходу - сприяє розвитку культури споживання серед аудиторії.

Дотримуючись тренду, «Ярич» пропонує інноваційний батончик, смачний і при цьому недорогий - прогнозований рівень ціни на полиці магазину не перевищує 10 грн. Продукція імпульсної категорії цікава і для модерн трейда, це можливість збільшити обсяг середнього чека точки.

- SLASH - ємне і запам'ятовується назва. Який сенс ви вклали в це слово?

- Інноваційний продукт повинен мати й оригінальна назва. В даному випадку це похідне від англійського слова "slashing" - «різати». Адже в нашому батончике міститься начинка з різаних ягід, горіхів і цитрусових.

З іншого боку, інтернет-аудиторії добре відомий символ «слеш» - «/», який став елементом популярних смайликів, хештег і символізує девіз - менше слів, більше діла. Оскільки основна аудиторія SLASH - активні молоді споживачі, ми зосередилися на їх стиль життя, інтереси.

Отже, наступного разу, коли ви підете в продуктовий магазин, обов'язково стежте за появою новинки на полицях. Впевнені, ці нові унікальні батончики змусять вас полюбити їх і зробити з частиною вашого і смачного способу життя.